Contact

De coördinatie op bedrijfsniveau wordt opgevolgd door de verantwoordelijke syndicale ondersteuning (VSO). Heb je een vraag over je kandidatuur in jouw bedrijf? Neem dan contact op met een VSO in jouw regio.

Aalst-Ninove Wen Baeyens wen.baeyens@aclvb.be
Antwerpen Michel Van Hove michel.van.hove@aclvb.be
Brussel  Edwine Tita edwine.tita@aclvb.be
Brussel Najla Tassi najla.tassi@aclvb.be
Halle-Vilvoorde Elke Fernandez elke.fernandez@aclvb.be
Halle-Vilvoorde Kevin Lefever kevin.lefever@aclvb.be
Limburg Sandra Donders sandra.donders@aclvb.be
Mechelen-Rupel-Kempen Brenda De Backer brenda.de.backer@aclvb.be
Regio Gent Bieke De Pauw bieke.de.pauw@aclvb.be
Vlaams-Brabant Kim Luyten kim.luyten@aclvb.be
Vlaamse Ardennen Kim Troncquo kim.troncquo@aclvb.be
Waas en Dender Carine Van Damme carine.van.damme@aclvb.be
West-Vlaanderen Kimberly Crombez kimberley.crombez@aclvb.be
West-Vlaanderen Thibault Libbrecht thibault.libbrecht@aclvb.be
Brabant wallon Stephane Mouriame stephane.mouriame@cgslb.be
Charleroi Florence Quintens florence.quintens@cgslb.be
Hainaut central Fabienne Mention fabienne.mention@aclvb.be
Hainaut occidental   hainaut.occidental@cgslb.be  
Liège Flore Lange flore.lange@cgslb.be
Namur-Luxembourg Marie Mouton marie.mouton@cgslb.be