Pers

Op deze pagina:

    Uitvoerend Comité

    Nationaal Voorzitter Mario Coppens

    0303_mario_coppens_2.jpg

    • Algemene leiding Liberale Vakbond
    • Lid Groep van 10

    E-mail: mario.coppens@aclvb.be

    Vlaams Gewestsecretaris Gert Truyens

    • Vertegenwoordiging in gewestelijke en communautaire overlegorganen
    • Syndicale actie
    • Regionale acties doelgroepen
    • Werkzoekendenwerking

    E-mail: gert.truyens@aclvb.be

    Nationaal Secretaris Sabine Slegers

    • Vertegenwoordiging in nationale beheersorganen van de sociale zekerheid
    • Nationale coördinatie voor: Gender, Jongeren, Diversiteit, Gelijkheid van kansen
    • Functioneel verantwoordelijke uitbetalingsinstelling

    E-mail: sabine.slegers@aclvb.be

    Brussels Gewestsecretaris Philippe Vandenabeele

    • Vertegenwoordiging in Brusselse gewestelijke en communautaire overlegorganen
    • Syndicale actie
    • Regionale acties doelgroepen

    E-mail: philippe.vandenabeele@aclvb.be

    Nationaal Secretaris Olivier Valentin

    • Vertegenwoordiging in nationale overlegorganen
    • Internationale en Europese betrekkingen

    E-mail: olivier.valentin@aclvb.be

    Waals Gewestsecretaris Christian Lochet

    • Vertegenwoordiging in gewestelijke en communautaire overlegorganen
    • Syndicale actie
    • Regionale actie doelgroepen

    E-mail: christian.lochet@aclvb.be

    Financieel Directeur Martine Lefevre

    HRM-directeur Koen De Jaeger

    Algemeen adviseur Hugo Engelen

    Persverantwoordelijken

    Diensthoofd communicatie - perscontact NL Dirk Mertens

    Gsm: 0476 22 16 19
    E-mail: dirk.mertens@aclvb.be

    Persattaché - perscontact FR Didier Seghin

    Gsm: 0473 78 06 18
    E-mail: didier.seghin@aclvb.be

    Kies een ACLVB-secretariaat bij u in de buurt voor de beste service ::
    Of zoek uw secretariaat via de kaart