Pers

Op deze pagina:

    Uitvoerend Comité

    Nationaal Voorzitter Gert Truyens

    0303_mario_coppens_2.jpg

    • Algemene leiding Liberale Vakbond
    • Lid Groep van 10

    E-mail: gert.truyens@aclvb.be

    Vlaams Gewestsecretaris

    • Vertegenwoordiging in gewestelijke en communautaire overlegorganen
    • Syndicale actie
    • Regionale acties doelgroepen
    • Werkzoekendenwerking

    E-mail:

    Nationaal Secretaris Katrien Allaert

    • Vertegenwoordiging in nationale beheersorganen van de sociale zekerheid
    • Nationale coördinatie voor: Gender, Jongeren, Diversiteit, Gelijkheid van kansen
    • Functioneel verantwoordelijke uitbetalingsinstelling

    E-mail: katrien.allaert@aclvb.be

    Brussels Gewestsecretaris Michael Dufrane

    • Vertegenwoordiging in Brusselse gewestelijke en communautaire overlegorganen
    • Syndicale actie
    • Regionale acties doelgroepen

    E-mail: michael.dufrane@aclvb.be

    Nationaal Secretaris Olivier Valentin

    • Vertegenwoordiging in nationale overlegorganen
    • Internationale en Europese betrekkingen

    E-mail: olivier.valentin@aclvb.be

    Waals Gewestsecretaris Eugénie Ledoux

    • Vertegenwoordiging in gewestelijke en communautaire overlegorganen
    • Syndicale actie
    • Regionale actie doelgroepen

    E-mail: eugenie.ledoux@aclvb.be

    Financieel Directeur Martine Lefevre

    HRM-directeur Koen De Jaeger

    Persverantwoordelijken

    Diensthoofd communicatie - perscontact NL Dirk Mertens

    Gsm: 0476 22 16 19
    E-mail: dirk.mertens@aclvb.be

    Persattaché - perscontact FR Alexandre Sutherland

    Gsm: 0476 24 52 68
    E-mail: alexandre.sutherland@aclvb.be

    Kies een ACLVB-secretariaat bij u in de buurt voor de beste service ::
    Of zoek uw secretariaat via de kaart